מי אנחנו

חברת YDM – חברת שליחויות ולוגיסטיקה בפריסה ארצית
בעידן בו נתונים מועברים במהירות ,שינויים מבוצעים מרגע לרגע ,מקצועיות ויעילות היא שם המשחק.

הזמן שלכם הוא בעל ערך רב.
אנחנו בחברת YDM שליחויות ולוגיסטיקה עומדים לשירותכם, ומציעים מגוון פתרונות רחב לכל סוגי המשלוחים, השליחויות, ההפצה וההובלות.
שמנו לנו למטרה לחסוך עבורכם זמן, אנרגיה וכסף ולהעביר את המשלוח שלכם ליעדו, באחריות, בביטחון וביעילות, לכל רחבי הארץ.

צי שליחים ורכבים ייעודיים עומדים לרשותכם בכל רגע, במטרה לספק עבורכם שירות מהיר, זמין, ברמה הגבוהה ביותר.
מגוון כלים טכנולוגיים ומערכת מחשוב ובקרה מתקדמת וייחודית, מאפשרת לנו להעניק תמיכה, בטחון ומידע עדכני בנוגע למשלוח שלכם בכל רגע נתון.
מערכת זו מאפשרת גם לכם להזמין משלוחים on-line, לבצע מעקב, להפיק דו"חות בכל נקודת זמן – באמצעות אינטרנט או טלפון סלולארי.

בנוסף, אנו מתמחים בהובלות של חבילות שבירות ומורכבות, שירותי לוגיסטיקה, שירותים המיועדים רק ללקוחות פרטיים וכמובן תיאום ומשלוח בזמן, תמיד! בקיצור, אנו מספקים ללקוחות שלנו בדיוק את מה שהם זקוקים לו!

שיטת ההפצה הייחודית שלנו

השיטה הייחודית שלנו מבוססת על מערך טכנולוגי מתקדם המאפשר לצוות שלנו לשלוט על החבילה, לא משנה מה יעדה. השיטה שלנו נקראת שיטת 'וואפ' בה הלקוח המפיץ רואה בכל שלב נתון מה מצבה של החבילה, לאן היא נמסרה, באיזו שעה ולידי מי. הלקוח שולט בצורה מקסימלית במשלוח אותו הזמין מאתנו ואף יכול לקבל דיווחים חודשיים על כל אחת מן החבילות אותן שלח ועל הנתונים הסטטיסטיים המלווים אותן.

הקמת משלוח עצמאית

אחד הדברים עליהם אנו שמים דגש מיוחד הוא לאפשר ללקוח עצמאות ושליטה. את הדגש הזה ניתן לראות הן בשיטת ההפצה, והן במערך העצמאי העומד לשירות הלקוחות. הלקוחות שלנו מקבלים שם משתמש וסיסמא, באמצעותם יוכלו להתחבר אל מערך הקמת המשלוחים וליצור משלוח באופן עצמאי. אנו חוסכים את הזמן המתבזבז על שיחות טלפון עם מוקדניות, הזמנת משלוחים ובדיקה חוזרת על מצבם. אתם, הלקוחות, שולטים בכל התהליך בעצמכם, מתחילת הקמת המשלוח ועד לרגע בו הוא נמסר! בנוסף, לקוחות שיזמינו משלוחים רק דרך אתר YDM  יקבלו הנחה חודשית יפה, כמתנה מאתנו.

צוות החברה

הסרט המפורסם טוען שהדוור מצלצל פעמיים. אצלנו השליח מצלצל רק פעם אחת. הסיבה? כי הוא תמיד מגיע בזמן!  המערך הטכנולוגי שלנו מאפשר לנו להיות בקשר תמידי עם השליחים, לקבל מהם עדכונים בזמן אמת על תאריך המסירה וכך גם לעדכן את לקוחותינו. צוות הנהגים עברו הכשרה ייחודית המבטיחה הכרות מעמיקה עם כל הארץ ועמידה מדוקדקת בזמנים. השליחים שלנו אדיבים ומסבירי פנים, והם יודעים שאצלנו, תמיד הולכים לקראת הלקוח, לא משנה באיזה היבט. הצוות שלנו שם לו למטרה להשאיר רק לקוחות מרוצים, בכל רחבי הארץ!

איך מזמינים?

בפשטות! תוכלו לבצע הזמנה חדשה דרך המוקד הטלפוני במספר 1-700-707-718 בימי ראשון עד חמישי בין השעות 08:00-17:00, או לבצע הזמנה דרך המערך הדיגיטלי שלנו באתר בפשטות ובקלות!

הצטרפו עוד היום למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת YDM
 והבטיחו את הטוב ביותר בעבור המשלוחים שלכם!